Velký jarní balíček
květinových afirmačních tapet s tématy:
štěstí, prosperita, sebeláska

A jako bonus Mindset Booster 
vizualizace úspěchu

Posilni teď v jarní energii ŠTĚSTÍ PROSPERITU SEBELÁSKU ÚSPĚCH

Tady si stáhni obsah jednotlivých témat:

Štěstí

Veselé digitální tapety s 5 originálními afirmacemi v 5 barvách, které si můžeš nastavit na pozadí nebo jako spořič obrazovky pc, tabletu a telefonu a mít tak štěstí v krásném provedení stále na očích.

Prosperita

Něžné digitální tapety se 7 originálními afirmacemi, které si můžeš nastavit na pozadí nebo jako spořič obrazovky pc, tabletu a telefonu a mít tak prosperitu v krásném provedení  stále na očích.

Sebeláska

Jarní digitální tapety s 12 originálními afirmacemi, které si můžeš nastavit na pozadí nebo jako spořič obrazovky pc, tabletu a telefonu a mít tak sebelásku v krásném provedení stále na očích.

Pokud bude stránka vyžadovat heslo, zadej toto
USPEJU24

Něžná sofistikovaná digitální tapeta Rozkvetlá třešeň (počítač)

Jak afirmovat?

Podrobnější popis najdeš v souborech ke stažení každého tématu. Ale ve zkratce: vybereš – ať už podle svého uvážení, nebo náhodným výběrem – téma, konkrétní tapetu a afirmaci na tapetě si opakuješ po celý den (nebo dva). Představuješ si, jak tato afirmace naplňuje tvůj život. Zapojuješ emocesmysly. Jaké to je, když už žiješ tuto afirmaci? Kde jsi, co vidíš, slyšíš, jak to chutná? Cítíš, jak se tato affirmace stává realitou a pomáhá ti zhmotnit tvé sny a cíle?

Děkuji ti za důvěru a věřím, že se opět brzy uvidíme!

Přejít nahoru