UNIKÁTNÍ MĚSÍČNÍ TRANSFORMAČNÍ PROGRAM

&

JEDINEČNÉ PERSONIFIKOVANÉ KARTY PROSPERITY

Dokonale osobní cesta ke štěstí, hojnosti a úspěchu v životě, která perfektně rezonuje s tvým já

Zážitek stejně výjimečný jako ty sama

Vítej v programu, který nemá obdoby

Rozhodni se aktivovat svou osobní vlnu prosperity v měsíčním zcela osobním programu, na jehož konci díky personalizovaným kartám prosperity otevřeš ty správné dveře k nekonečným možnostem přesně pro tebe.

Připoj se ke mně a nech se unášet na vlně prosperity.

Už tě nebaví čekat na průlom?

CO KDYBY SIS MÍSTO TOHO...

Užívala více .

A...

Pod mým intenzivním a efektivním vedením podloženém seriózním rozborem tvých limitů a brzd dokázala zformulovat vlastní vysoce účinné a specifické afirmace, které by byly jako klíč k tvé duši, odrážely tvé nejhlubší sny, touhy a zcela konkrétní situace ve tvém životě?

Cítila, jak s tebou každá osobní karta silně rezonuje a přináší do tvého života skutečnou změnu? Ve tvém vztahu k tobě, v kariéře, v přiblížení se partnerskému ideálu a souznění nebo třeba ve větší trpělivosti s dětmi?
Konečně přestala změny a splněné sny jen vyhlížet, ale začala je opravdu žít? Pomocí metody, jejíž pozitivní účinky jsou vědecky podložené. Ale v její vysoce transformační personifikované verzi a komplexním způsobem, který nemá na českém trhu obdoby.

Jsem mentorka s vlastními jedinečnými a efektivními nástroji a metodami.

Moje jméno je Adéla Vejvodová a jsem mentorka a certifikovaná lektorka pro dynamické ženy hledající osobní a unikátní přístup na své cestě k seberozvoji.

Učím své klientky zásady práce s myslí a emocemi, aby samy sebe nebrzdily a otevřely se možnosti, že opravdu mohou mít v životě cokoliv si budou přát.

Sama jsem se nechtěla smířit s faktem, že univerzální afirmace a metody osobního rozvoje nedokážou plně oslovit a podpořit jedinečné potřeby každého z nás.

Nikdy jsem nenašla zálibu v povrchních řešeních, která slibují jakékoliv výsledky bez hlubšího pochopení individuální situace. Rozhodla jsem se vyvořit unikátní afirmační karty a vymyslela jsem tento transformační program a systém, jak je personalizovaně používat.

Přicházím tedy s natolik osobním programem, že skutečně rezonuje s každou jednotlivou ženou a jejími konkrétními potřebami. Můžu s hrdostí říci, že jsem svým přístupem k personalizovanému afirmování pomohla mnoha ženám, ale i dětem, najít cestu k sobě, objevit svůj potenciál, prohloubit vztahy a prosperitu.

Pomůžu i tobě.

Představuji ti

Program Aktivuj svou osobní vlnu prosperity

Klíč k tvé transformaci​

Personalizace. To je to klíč k reálným výsledkům, které ti tento program přinese. A můj program je personalizovaný od A do Z. Každá má zpětná vazba, odpověď i jakýkoliv návrh je jedinečně vytvořený právě pro tebe a nikdo jiný ho nemá. Během celého měsíce se průběžně ujišťuju, že jsme na sebe napojené a jdeme správným směrem.

Od slov k akci​​

Protože, jak víme, informace není transformace, veškeré know-how, které dostaneš, ihned implementuješ do praxe a začneš každý den využívat sílu osobních Karet prosperity a na vlastní kůži pociťovat jejich úžasné účinky. Vážím si tvého času, žádná prázdná slova, jen efektivní vedení a reálné výsledky.

Revoluce v seberozvoji

Tohle není jen další obecný seberozvojový produkt. Tohle je revoluce v osobním rozvoji. Nebudeš se už nikdy muset spoléhat na obecné rady typu “Mysli pozitivně.”, “Měj se ráda.” a “Následuj proces.”, které ti nepřinesou žádaný účinek. Ne, že by to nebyla pravda, ale většina z nás potřebuje mnohem specifičtější a komplexnější podporu k tomu, abychom změnili myšlení, skutečně prohloubili sebelásku nebo uvěřili, že i my “můžeme”. S mými Kartami prosperity dostaneš nástroje, které ti umožní každý den cítit reálné změny v přímé reakci na tvé jedinečné myšlenkové vzorce a programy, se kterými budou karty pracovat. Postupně se zbavíš bloků, objevíš vše, co ti skutečně přináší radost a naplnění, a začneš podle toho žít. 

TVŮJ PROCES TRANSFORMACE VE 3 ZÁKLADNÍCH KROCÍCH

Půjdeme krok za krokem vedle sebe.

01

Série tvých dokonale vyladěných osobních afirmací

Začneme odhalením klíčových informací o tobě a tvých nejhlubších přáních, abychom vytvořily jedinečné  afirmace, které cílí na tvé převládající myšlenkové vzorce a návyky, jež ti brání dosáhnout tvých cílů. Tyto afirmace budou založené na faktech z mé důkladné analýzy tvých odpovědí a budou navrženy tak, aby ti skutečně pomohly posunout se vpřed a změnily v tvé mysli to, co ti neslouží.

02

Design, který ti bude mluvit přímo z duše

Podle psychologie barev společně vybereme odstíny a motivy, aby tvé Karty prosperity plnily vše, co od nich očekáváš.
Ukážu ti nekonečné možnosti a výsledkem bude design, který nikdo jiný na světě nemá a který dokonale  podpoří tvůj hlavní záměr – změnu, po které toužíš.

03

Tvoje cesta ke splněným snům

Vytištěné Karty prosperity přijdou přímo k tobě domů! Naučím tě, jak je začlenit do každodenního života, aby každá jedna specifická afirmace byla krokem ke skutečné změně v reálném životě a ke splnění všech tvých snů. Představ si, jak držíš v ruce sadu svých jedinečných Karet prosperity a každý den uděláš zásadní změnu v myšlení, která tě dovede až k tvému cíli.

"Trefností mi to bralo dech. A to nejsem žádný nováček v seberozvoji."

“A když potom uvidíte Adéliny grafické návrhy afirmačních karet (tak trefné, jako kdyby vám je odečítala přímo z vašich myšlenek), zmůžete se jen na “Wow!”

“Projekt tohoto zaměření, kvality, úrovně podpory a hloubky transformace zatím nemá na české a slovenské online scéně obdoby.”

“Na téhle úrovni něco takového nikdo nedělá. Pečeš francouzské makronky na trhu s konzumním chlebem.”

Co získáš?

Toto a ještě víc!

Komplexně sestavené dotazníky a zpětné vazby na tvé odpovědi

Společně probereme tvá specifická témata, limity, bloky, brzdy, zvolíme jedno hlavní téma, tvé cíle a přání, abychom zajistily, že tvé Karty prosperity budou co nejvíce odpovídat tvým potřebám a touhám.

Pomoc s výběrem finálních afirmací

Na základě tvého úvodního dotazníku a finálního tématu ti zašlu inspirativní okruhy afirmací, které rezonují přímo s tebou a tvými aktuálními výzvami. Ty podle nich vytvoříš své vlastní finální afirmace, já ti na ně dám zpětnou vazbu a opravím všechny případné chybné formulace.

Unikátní návrh designu, kvalitní tisk a odeslání až domů

Vytvořím unikátní design (nebo několik, záleží na tebou vybraném balíčku), který maximálně vyhovuje tvému vkusu a osobnímu stylu. Karty prosperity kvalitně vytištěné a stylově zabalené dorazí přímo k tobě domů.

Podpora

Ujistím se, že víš přesně, co dělat, a jak afirmace tvořit, aby byly skutečně adresné a účinné. Záleží mi na tvé naprosté spokojenosti pokud jde o tento transformační program, specifický text afirmací i jedinečný design Karet prosperity. Pokud budeš chtít při formulacích afirmací mou podporu na messengru a maximální míru osobní pomoci se všemi afirmacemi, nabízím ti VIP variantu tvorby Karet prosperity. V ní si také budeš moci vybrat hned ze 6 unikátních designů, které pro tebe vytvořím.

Obsah jednotlivých balíčků

Balíček Růst prosperity:

Balíček Transformace prosperity:

VIP Balíček Ultimátní prosperita

Unikátní program Růst prosperity a sada personalizovaných karet prosperity

31 karet ve variantě PDF

 • Vstupní dotazník, z jehož obsahu budeme v celém procesu tvorby tvých karet vycházet
 • Osobní zpětná vazba na dotazník a zvolené téma
 • Okruhy inspirativních afirmací ke zvolenému tématu
 • Dotazník ohledně 31 finálních afirmací
 • Zpětná vazba na 31 finálních afirmací
 • 1 návrh originálního designu karet
 • 1 digitální tapeta s nejoblíbenější afirmací v tvém designu na mobil, tablet a počítač
 • Průvodce efektivním afirmováním 
Kč14900 9900

Unikátní program Transformace prosperity a sada personalizovaných afirmačních karet

31 tištěných karet

 • Vstupní dotazník, z jehož obsahu budeme v celém procesu tvorby tvých karet vycházet
 • Osobní zpětná vazba na dotazník a zvolené téma
 • Okruhy inspirativních afirmací ke zvolenému tématu
 • Dotazník ohledně 31 finálních afirmací
 • Zpětná vazba na 31 finálních afirmací
 • 3 návrhy originálního designu karet
 • Tisk karet s vybraným finálním designem
 • Doručení elegantně zabalených karet až domů
 • 8 digitálních tapet s tvými nejoblíbenějšími afirmacemi v tvém designu na mobil, tablet a počítač
 • Průvodce efektivním afirmováním PDF
 • Afirmační deník PDF
 • Reflexe po spolupráci zaměřená na tvé další směřování
Kč19900 14900

VIP Unikátní program Ultimátní prosperita a sada personalizovaných afirmačních karet

31 tištěných karet

 • Vstupní dotazník, z jehož obsahu budeme v celém procesu tvorby tvých karet vycházet
 • Osobní podpora na Messengeru po celou dobu klíčové fáze formulování dokonale účinných afirmací
 • Osobní zpětná vazba na dotazník a zvolené téma
 • Okruhy inspirativních afirmací ke zvolenému tématu
 • Dotazník ohledně 31 finálních afirmací
 • Zpětná vazba na 31 finálních afirmací
 • 9 návrhů originálního designu karet
 • Tisk karet s vybraným finálním designem
 • Doručení elegantně zabalených karet až domů
 • všech 31 digitálních tapet afirmací na mobil, tablet a počítač
 • Tištěný průvodce efektivním afirmováním
 • Tištěný afirmační deník s tvými afirmacemi
 • Osobní reflexe po spolupráci zaměřená na tvé další směřování
Kč29900 24900

Tvé osobní Karty prosperity

Intuitivní design

Barvy, vzory a obrazce jsou vybírány s ohledem na psychologii barev a tvé individuální preference tak, aby každá karta byla nejen vizuálně přitažlivá, ale také energeticky rezonující přímo s tebou.

Osobní přístup

 Každá část programu je vytvořena na základě hlubokého pochopení tvých osobních potřeb, přání a cílů. Nejedná se o univerzální řešení, ale o cestu šitou na míru tvé duši.

Zažité vzorce a přesvědčení

Můj program cílí na překonání hluboce zakořeněných vzorců chování a limitujících přesvědčení, které jsi zatím neviděla, což umožňuje transformaci na základní úrovni tvého bytí.

Hloubka a smysl

Jedinečné afirmace na mých kartách nejsou povrchní ani obecné. Jsou vytvořeny tak, aby provokovaly, inspirovaly a podporovaly hlubokou vnitřní práci, přesahující běžné afirmace.

Účinek a transformace

Moje karty nejsou jen krásné a kvalitní. Jsou nástrojem pro skutečnou změnu, pro cestu k sebepoznání, sebevědomí, nastavení hranic prostě k životu, který si opravdu přeješ žít.

Vědecký základ

Celý program je navržený s ohledem na nejnovější poznatky z oblasti psychologie a neurověd, což zajišťuje, že jeho pozitivní účinek na tvůj život není jen fabulace, ale má pevný vědecký základ.

Osobní závazek

Každý krok na naší společné cestě je odrazem mého hlubokého zájmu o tvůj osobní růst a štěstí. Není to jen o vytváření karet – je to o tom najít jedinečný klíč k tvému posunu a podporovat tě a inspirovat tě k tomu, abys tento posun dokázala uvést do reality.

Exkluzivita

Vytvářím zcela unikátní edice a každá sada karet je pečlivě a láskyplně navržena, průběžně konzultována a kvalitně vytištěna, což zaručuje, že vlastníš něco opravdu speciálního a jedinečného, co nikdo jiný nemá.

MOŽNÁ TI TEĎ BĚŽÍ HLAVOU...

Ale, Adélo, já už jsem zkoušela afirmace i jiné seberozvojové metody a nefungovalo to tak, jak jsem si přála.

Moje odpověď: Chápu tvé pochybnosti. Můj program Mindset Booster: Aktivuj svou osobní vlnu prosperity a personalizované Karty prosperity však přinášejí skutečné výsledky, protože jsou navrženy přímo pro tebe, zaměřují se na tvé konkrétní potřeby a výzvy a pracují na hlubší úrovni mysli, protože oslovují tvé konkrétní myšlenkové vzorce a programy. Navíc víš přesně, jak je používat správně.

Každá karta je vytvořena tak, aby rezonovala s tvým unikátním příběhem a maximálně tě podporovala v tvých specifických výzvách i touhách.

Zatímco ostatní ženy si nechávají karty vyložit, ty si nech ode mě své vlastní nádherné, ale zároveň podpůrné a terapeutické karty vytvořit – a použij je teď i kdykoliv v budoucnu.

CO DOSTANEŠ NAVÍC?

Získáš tyto exkluzivní bonusy:

Průvodce efektivním afirmováním

Praktický průvodce maximální efektivity, který ti ukáže, jak začlenit afirmace do tvého denního rituálu tak, aby měly co největší sílu a dopad na tvůj život, ať už máš podmínky k afirmování jakékoliv (málo času, málo prostoru, …).

 

Elektronická šablona tvých vlastních afirmací

V závislosti na zvoleném balíčku získáš digitální šablonu designovanou tak, aby šla vložit na obrazovku tvého telefonu, tabletu a počítače. Máš tak svůj osobní design a konkrétní afirmaci neustále na očích a několikrát denně se přibližuješ ke svému cíli zase o krok blíž. Toto je skutečně účinný způsob, jak si své téma i jednotlivé afirmace zapisovat do podvědomí. Funguje to mimořádně účinně, stačí si uvědomit, kolikrát denně se podíváme na telefon, tablet nebo pc.

Nejspíš tě zajímá...

Jsou účinky afirmací vědecky podložené?

ANO, jsou!

Jak už jsem psala výše, jsem nadšená, že s tebou nemusím sdílet domněnky, ale i pevný vědecký základ, který potvrzuje účinnost afirmací.

Vědecké studie účinků afirmací

 

Studie ukazují, že afirmace – opakovaně pronášená specifická a konkrétní pozitivní prohlášení – mohou mít významný dopad na naše psychické a fyzické zdraví. Výzkumy prokázaly, že pravidelné opakování afirmací může vést ke zlepšení sebeúcty, snížení úrovně stresu a dokonce i k lepšímu fyzickému zdraví.

Představuji ti alespoň pár vybraných studií ohledně afirmací a jejich úžasných účinků:

 1. Studie “Affirmations – The Power of Spoken Words” od Nidhi Tomar (2022) zkoumala, jak afirmace jako pozitivní prohlášení mohou pomoci překonávat sebesabotážní a negativní myšlenky a vést k pozitivním životním změnám (Tomar, 2022).

 2. Studie “The impact of self-affirmation on health-behavior change: a meta-analysis” od Tracy Epton a kol. (2015) ukazuje, že sebeafirmace může zlepšit přijetí zdravotních informací, odhodlání se  ke změně a následné chování (Epton et al., 2015).

 3. Studie“Self-affirmation promotes health behavior change” od Tracy Epton a P. Harris (2008) zjistila, že afirmace mohou účinně zvyšovat konzumaci ovoce a zeleniny a podporovat zdravý životní styl (Epton & Harris, 2008).

 

 

Jak tě mohou afirmace posílit? 

 

Tyto studie potvrzují, že afirmace nejsou nějaké “ezo výmysly”. Jsou to efektivní nástroje, které aktivně formují naše myšlení a chování. Pomocí afirmací můžeme prokazatelně posílit naše sebevědomí, zlepšit naše zdraví, vztahy, celkově zvýšit naši životní spokojenost a cokoliv dalšího, pro co se rozhodneme.

Zvu tě, aby ses ke mně připojila na cestu objevování síly afirmací a zjistila, jak mohou velmi specifické a osobní věty změnit tvůj život.

Začni již dnes a nech vědecky podloženou sílu afirmací pracovat ve tvůj prospěch. Když změníš slova, změníš myšlenky, celkové uvažování, činy a svojí realitu. Vytvoř si život snů a začni ještě dnes!

Co následuje po nákupu?

Přesný popis toho, co proběhne po nákupu některého z balíčků programu Mindset Booster: Aktivuj svou osobní vlnu prosperity

Toto je popis tohoto unikátního transformačního programu

PŘEDSTAV SI, ŽE...

Nemusíš se spoléhat na obecné seberozvojové semináře, webináře, kurzy, knihy a afirmace nebo jakékoliv jiné neosobní metody a přístupy, které ti nic neřeknou. Máš něco, co je vytvořeno přímo pro tebe.

Můžeš každý den cítit, že pracuješ na svých snech se skutečně osobní podporou, která je ti na míru šitá, a navíc vědecky podložená.

Dokážeš vytvořit pozitivní změnu ve svém životě a cítit se při tom skvěle a výjimečně, protože každý jeden krok bude v naprostém souladu s tebou jako unikátní bytostí s jedinečnými výzvami i sny.

Často se ptáte

V rámci tvorby karet neustále upřesňujeme a procházíme tvé představy a přání, díky pečlivě sestaveným dotazníkům se ujistím, že afirmace i design budou odrážet tvou osobnost a tvé zadání. Vždy máš hlavní slovo a konečné rozhodnutí o textu i designu karet je na tobě.

Díky svým odpovědím v dotazníku si ujasníš své hlavní téma, pokud bys stále nevěděla, v mé zpětné vazbě na dotazník vždy píšu, co z odpovědí čtu za možná hlavní témata. Na své finální afirmace můžeš použít inspiraci ze vzorových afirmací, které získáš po ujasnění si hlavního tématu. Také na svých 31 vybraných finálních afirmací dostaneš zpětnou vazbu a doladíš je díky tomu k dokonalosti.

Pokud bys potřebovala intenzivnější podporu s formulováním afirmací, můžeš zvolit VIP variantu, v níž máš po celou dobu formulování afirmací mou podporu ve zprávách na Messengeru a můžeš se ptát na cokoliv potřebuješ.

Rozumím, že minulé zkušenosti mohou být zdrojem pochybností, ale každý program a přístup je jiný. “Aktivuj svou osobní vlnu prosperity” je unikátní, protože se zaměřuje na hlubokou individuální práci a personalizovaný přístup. Tento program tě provede procesem krok za krokem a pomůže ti najít právě ty strategie, které pro tebe budou fungovat nejlépe. Mimo jiné pracuju s osobními afirmacemi, jejichž pozitivní účinky prokazují i vědecké studie a používají je světově známí sportovci v rámci své mentální přípravy. 

Sebedisciplína je dovednost, kterou lze rozvíjet, a program “Aktivuj svou osobní vlnu prosperity” tě v tomto směru maximálně podpoří. Nabízím strukturovaný plán a cíle, které jsou naprosto konkrétní, realistické, dosažitelné, opakovaně měřitelné v čase. S pravidelnou podporou a motivací, kterou v rámci programu poskytuji, se sebedisciplína stane přirozenou součástí tvého procesu růstu.

Celý proces je navržený tak, aby u tebe byly tvé karty co nejdříve. Průměrná doba od platby k doručení karet jsou 2 týdny. 

Ano, personalizované afirmační karty jsou krásným a hluboce osobním dárkem.
Pokud budeš chtít dárkový poukaz, napiš mi zprávu a vytvořím ho přesně podle tvých představ.

Otevření se novým metodám, jako jsou afirmace, může být výzva, zejména pokud jsi s nimi doposud neměla zkušenosti. Program je zde ale právě proto, abych ti pomohla tento proces zjednodušit a učinila ho co nejpřístupnějším. Kromě toho dostaneš Průvodce efektivním afirmováním, který ti pomůže překonat počáteční bariéry a objevit potenciál afirmací pro tvůj život.

Je naprosto normální cítit pochybnosti nebo nejistotu při rozhodování se o něčem novém. Program “Aktivuj svou osobní vlnu prosperity” je navržen tak, aby podpořil ženy na různých cestách k seberealizaci a úspěchu. Doporučuji se přihlásit na bezplatnou konzultační schůzku, kde společně probereme tvé potřeby a cíle a zjistíme, jestli je tento program opravdu to pravé pro tebe.

Investice do sebe sama je nejlepší investicí, jakou můžeš udělat. Program nabízí komplexní podporu a nástroje pro tvůj osobní a profesionální růst. Pokud jde o cenu, je důležité si uvědomit dlouhodobý přínos a změny, které program přinese do tvého života. Kromě toho nabízím různé cenové balíčky, abych vyšla vstříc rozdílným finančním možnostem. Pokud bys preferovala individuální možnosti platby, ozvi se mi do zprávy nebo na e-mail.

Program je navržen tak, aby byl co nejflexibilnější a vešel se i do velmi nabitých diářů. Práce s afirmacemi a technikami, které program zahrnuje, můžeš provádět v podstatě kdekoliv a kdykoliv – ať už během ranní sprchy, v autě na cestě do práce, nebo před spaním. Program je o malých krocích, které přinášejí velké výsledky.

Můžeš vše nechat při starém a dále platit za programy a kurzy pro stovky lidí a doufat, že se něco zázrakem změní.

Nebo se odhodlej a s osobní péčí a konkrétními kroky přesně pro tebe dosáhni reálných výsledků.

Představ si, že každý den máš po ruce svého dokonalého osobního průvodce, který tě podporuje na tvé cestě a krok za krokem dostává k vysněnému cíli. To je tvá nová realita s tímto 1:1 programem a personalizovanými Kartami prosperity.

Vstup do programu Mindset Booster: Aktivuj svou osobní vlnu prosperity, získej své osobní a jedinečné Karty prosperity a ještě dnes otevři dveře ke změně, kterou si zasloužíš!

Přejít nahoru