TAROT LINKTREE

Tvůj vnitřní kompas k úspěšnému online byznysu!

Hledáš odpovědi?

Objev svůj vnitřní kompas k úspěšnému online podnikání pomocí intuitivního výkladu tarotových karet!

Představ si, že máš na dosah:

Co kdyby existoval způsob, jak se spojit s vnitřní moudrostí a získat spolehlivé vedení ve chvílí, kdy tápeš?

Ukážu ti, jak pomocí tarotu získáš za zlomek ceny .

Přesně takovou šanci ti dává do rukou tento výklad tarotových karet! 

Skrze archetypy a symboly tarotu pronikneš do hlubin své intuice, získáš vhled do skrytých souvislostí a nalezneš odpovědi jako ušité na míru tvé situaci.

Cítíš se vyčerpaná neustálým hledáním nových strategií a přístupů, které slibují zázračné výsledky, ale ve skutečnosti tě nechávají na holičkách?

Snažíš se všechno zvládat sama, ale cítíš se osamělá a bez podpory ve chvílích, kdy ji nejvíc potřebuješ.

Tlak na výkon a úspěch tě drtí, ale zároveň se bojíš, že když polevíš, všechno se zhroutí jako domeček z karet.

Přepadají tě myšlenky, že bys to měla vzdát a najít si "normální" práci, kde budeš mít jistotu a klid.

Pochybuješ o svém poslání nebo smyslu svého podnikání, přemýšlíš, jestli jsi si nevybrala špatný obor nebo cílovou skupinu.

Nebo jsi úspěšná, ale tápeš v záplavě možností a příležitostí, nevíš, kterou cestou se vydat, aby podnikání expandovalo.

Tyto pocity a obavy jsou naprosto normální a přirozená součást růstu a transformace, kterou jako podnikatelka procházíš.

Nejsi v tom sama a není to žádná chyba.
Jen jsi zatím nepoznala vedení, které by tě provedlo přívalem pochybností a nejistoty ohledně tvé vlastní intuice a toho, co ti říká a kam tě vede.

Jsem mentorka s vlastními jedinečnými a efektivními nástroji a metodami.

Moje jméno je Adéla Vejvodová a jsem mentorka a certifikovaná lektorka pro dynamické ženy hledající osobní a unikátní přístup na své cestě k seberozvoji.

Učím své klientky zásady práce s myslí a emocemi, aby samy sebe nebrzdily a otevřely se možnosti, že opravdu mohou mít v životě cokoliv si budou přát.

Nikdy mi nestačily obecné nástroje a metody, které jsou běžně k dispozici, proto velmi často volím při práci s klientkami své vlastní postupy, přístupy a cesty. 

“Tarot pro podnikatelky” vychází z osvědčených principů výkladu tarotových karet a práce s intuicí, ale kombinuji ho s metodami reálně podloženými vědeckými výzkumy. Přesně to tě naučím – naladit se na své vnitřní vedení, podpořit ho dalšími metodami s doložitelnými výsledky a využít ho pro růst svého byznysu i sebe sama. 

Za svým výkladem si stojím a vím, že funguje. Nejen ze své vlastní zkušenosti, ale i z ohlasů spokojených klientek, které díky tarotu nastartovaly své podnikání a začaly žít vysněný život. 

Takže ať už jsi začínající podnikatelka nebo ostřílená byznysmenka, tento výklad ti pomůže posunout se na novou úroveň.

Udělej tento krok pro sebe a své podnikání ještě dnes.

Upřednostňuješ rozum před intuicí?
Dřinu před plynutím?

Přemýšlela jsi někdy nad tím, proč se ti nedaří dosáhnout vysněných výsledků, i když do podnikání dáváš všechno? Proč se cítíš vyčerpaná, ztracená a bez energie, i když se snažíš ze všech sil?
Není to tvoje chyba! Pravda je taková, že ti uniká jedna zásadní věc - snažíš se všechno kontrolovat a řídit silou vůle.

Tlačíš na pilu, makáš od rána do večera, ale výsledky nepřicházejí. Proč? Protože jdeš proti proudu své intuice a vnitřní moudrosti, možná dokonce nenásleduješ své vnitřní dary.

Představ si, že...

Tvoje podnikání je jako loď na rozbouřeném moři. Ty stojíš u kormidla a zoufale se snažíš udržet správný směr. Bojuješ s větrem i vlnami, křečovitě svíráš dlaně a doufáš, že bouři přečkáš. Jenže čím víc se snažíš mít všechno pod kontrolou pouze rozumu a vědomé mysli, tím víc se vyčerpáváš a vzdaluješ svému cíli

Klíčem k úspěchu není tvrdá dřina a kontrola, ale uvolnění a důvěra

O kolik snazší by bylo, kdyby ses místo snahy ovládnout moře jednoduše zeptala, co máš dělat, a nechala se vést. Využila bys sílu živlů ve svůj prospěch místo toho, abys s nimi bojovala. Tvá cesta by najednou byla mnohem snazší, přirozenější, radostnější.

Stejně tak v podnikání...

Když se uvolníš, pustíš kontrolu a začneš naslouchat svému vnitřnímu hlasu, všechno se začne skládat dohromady jako zázrakem. Najednou budeš dělat správné kroky ve správný čas, přitahovat ty správné příležitosti a lidi. Tvé úsilí ponese ovoce a ty se budeš cítit naplněná a spokojená. 

A nikdy bych ti to netvrdila, kdybych nebyla přímo u toho... Děje se to, jde to.

Přečti si recenze:

Konečně podnikám ve flow

Ano, po výkladu je to nepopsatelné! Najednou na svém podnikání nemakám, moc ho neřeším a klienti se sami ozývají. 😍😍 Konečně cítím, co to znamená podnikat „v lehkosti“ či „ve flow“.

Nebyla jsem schopna to sama vidět

Veliký údiv, že to snad není možné. Nemohla jsem uvěřit, jak trefné odpovědi jsem našla. Okamžitě jsem pocítila souznění a uklidnění... Hlavní uvědomění bylo asi v tom, že ve skrytu duše jsem odpovědi již měla, ale nebyla jsem schopna je vidět či je poslechnout.
Takhle černé na bílem vše nádherně dosedlo a došla mi spousta detailů mé cesty a už si dokážu představit i prakticky jaké kroky podniknu.

Naprosto trefné

Tvé čtení z duše bylo naprosto trefné a pomohlo mi otevřít oči.
Jsi skvělá a děláš úžasnou práci. :-*.

Jak to funguje v praxi?

01

Když stojíš před důležitým rozhodnutím, váháš, stagnuješ nebo si přeješ podnikatelsky růst, objednej si výklad karet.

02

Připrav si 3 otázky na tvé podnikání.

03

Po objednání napíšeš své 3 otázky do formuláře, který ti ihned přijde, a už jen počkáš na podrobný výklad, který předčí tvá očekávání tak, jako předčil očekávání klientek před tebou. Výklady vypracovávám do 48 hodin od obdržení otázek, takže odpovědi budeš mít brzo u sebe.

Doporučení

Co říkají mé klientky na otázku, zda by výklad doporučily jiné ženě?

“Určitě do toho jdi, uvidíš, že tvoje situace vypadá z jiného pohledu úplně jinak! Je to moc hezké, potřebné, úplně mě to magnetizuje.”

…………

“Určitě do toho běžte. Výklad je sepsán opravdu do hloubky a srozumitelně. Adélka má pro výklad cit a dokáže opravdu vystihnout situaci. Výklad tě posune zase o kus dál a pomůže v rozhodovací paralýze. .”

…………

“Pokud řešíš jakékoliv dilema, neváhej a jdi hned do toho. Může ti to ušetřit spoustu přemítání a přešlapování na místě. Ztratila jsem tím několik měsíců a investovala svůj čas tam, kde to nemělo již cenu. Výklad tě může podpořit v tvém rozhodnutí, které ty už máš v sobě, jen ho nevidíš nebo se bojíš si ho přiznat.”

Co získáš?

Toto a ještě víc!

Tarot pro podnikatelky ti přinese:

Intuici

Naladíš se na svou vnitřní moudrost a intuici, ujasníš si, co uvnitř sebe dávno víš, ale nejsi schopná to zatím vidět.

 

Sebedůvěru

 Vybuduješ si neotřesitelnou důvěru v sebe a svou jedinečnou cestu, jakmile uvidíš první výsledky.

Vedení

Získáš  jasné vedení a odpovědi na palčivé podnikatelské otázky, začneš odvážně a kreativně tvořit svůj podnikatelský sen ve skutečném souladu se svými silnými stránkami.

 

Poslání

Rozvineš svůj jedinečný potenciál a naplníš své poslání, které tady na zemi v životě každý z nás máme.

Magii

Vneseš do svého podnikání více radosti, lehkosti a magie.

 

Vědecký základ

Existují studie, které definují intuici jako schopnost rychle zpracovat informace prostřednictvím nervových sítí, které spravují emocionální a smyslové údaje.

Lidé, kteří důvěřují svým instinktům, často uvádějí vyšší úroveň spokojenosti a štěstí, protože tyto pocity vytváří soulad s jejich hlubšími hodnotami a potřebami, což vede k naplněnějším životním volbám a rozhodnutím.

 

Umění se opečovat

Začneš se o sebe s láskou a vědomě starat, protože pochopíš, že jedině tak přijde opravdová prosperita.

Exkluzivitu

Tarot pro podnikatelky ti pomůže zkombinovat intuitivní vhledy s analytickými metodami, čímž ti poskytne komplexní nástroj pro podnikatelský růst a úspěch.

MOŽNÁ TI TEĎ BĚŽÍ HLAVOU...

Ale, Adélo, já jsem vyzkoušela různé přístupy a nástroje, ale žádný mi nepřinesl kýžené výsledky.

Moje odpověď: Chápu tvé pochybnosti. Je naprosto normální cítit nedůvěru a skepsi, když ti něco slibuje změnu. Uvědomuji si, že cesta podnikatelky není jednoduchá a vyžaduje hodně odvahy a vytrvalosti. Věř ale, že s tím správným kompasem a podporou se i nemožné stává možným

Tarot pro podnikatelky” je investice, která se ti mnohonásobně vrátí – jak finančně, ale tak v  podobě vyšší sebedůvěry, vnitřního klidu a radosti z podnikání.

Pokud se chceš naučit komunikovat se svou intuicí, dělat moudřejší rozhodnutí a tvořit podnikání i život podle svých představ, tento výklad je stvořený přímo pro tebe.

Tuto moc máš ve svých rukou – stačí jen chtít, udělat rozhodnutí a dovolit si přijmout pomocnou ruku. 

Získáš tyto exkluzivní bonusy:

CO DOSTANEŠ?

BONUS I

6 podnikatelek získá výklad za pouhých 1490 Kč, pak cena stoupne na 2490 Kč!

Výklad za zaváděcí cenu se brzy vyprodal a cena výkladu opět brzy stoupne. Nepromeškej tuto jedinečnou příležitost, jak proměnit své podnikání i vnímáni svého života celkově.

Tvoje cesta k vysněným výsledkům začíná jediným rozhodnutím. Udělej ten krok a zarezervuj si svůj osobní tarotový výklad na téma podnikání ještě dnes

Těším se, až se vydáme na tuto magickou cestu společně!

 

BONUS II

Seznam akčních kroků vyplývajících z tvého výkladu pro okamžité výsledky

Praktické rady: Každá rada z výkladu se promění v konkrétní akční kroky, které můžeš ihned začlenit do svého podnikání.

Ušetří tvůj čas: Už žádné tápání, jak teoretické rady aplikovat v praxi. Tento seznam ti dá jasné pokyny, co dělat dál..

Zvyšuje šance na úspěch: Díky přesně na míru vytvořeným akčním krokům zvýšíš efektivitu svého podnikání a rychleji dosáhneš svých cílů.

 

Proč výklad funguje.

Nejspíš tě zajímá...

Proč to funguje?

Pokud věříš ve spiritualitu, je to jasné. Ale mám tu i odpověď pro ženy, které jsou racionálnější:

Karty fungují jako zrcadlo toho, co máš uvnitř sebe. Nikdy ti neřeknou něco, v co sama uvnitř sebe nevěříš. Ty rozhoduješ, jak se k tomu postavíš, co přesně ve výkladu objevíš a co z toho převedeš do praktických kroků v reálném životě.

Tvá intuice je hluboko v tobě uložená moudrost, která ví, co je pro tebe nejlepší. Když se jí naučíš naslouchat, ušetříš si spoustu slepých uliček a zbytečných chyb.

Následováním své intuice se dostáváš do souladu se svým posláním a životním flow. Děláš to, pro co jsi se narodila a co ti přináší největší radost a naplnění.

Tak co, jdeš do toho? Uvolni se, pusť kontrolu a dej kartám šanci tě ohromit. Vsaď na své srdce místo hlavy a sleduj, jak se tvé podnikání i život transformují  do nových rozměrů. Tvé vysněné výsledky jsou na dosah, stačí jen rozhodnout se a začít důvěřovat proudu života.

Jak výklad karet probíhá?

Proces od nákupu k doručení výkladu:​

5 jednoduchých kroků

Představ si, že...

Finanční hojnost a svoboda jsou tvojí novou realitou. Už nemusíš počítat každou korunu a můžeš si dovolit investovat do svého rozvoje, zdraví a radosti.

 

Tvé podnikání odráží tvé hodnoty a poslání. Děláš byznys s lehkostí a radostí, protože víš, že jsi v souladu se svou duší. Nemusíš se přetvařovat ani obětovat – jsi autentická a lidé to milují!

Tvá budoucnost je zářivá a plná možností. Víš, že toto je teprve začátek tvého úžasného podnikatelského dobrodružství. Těšíš se na vše, co přijde, a víš, že s kartami po boku zvládneš cokoliv. Tvá nejlepší verze teprve přichází!

Časté otázky

Tarot není pověra, ale mocný nástroj sebepoznání a transformace, který lidstvo používá už stovky let. Funguje na principu synchronicity a intuice a pomáhá odhalit skryté souvislosti a možnosti. Mnoho úspěšných podnikatelů využívá tarot pro lepší rozhodování a kreativní řešení problémů. S pomocí karet se naladíš na své vnitřní vedení a moudrost, která přesahuje logiku a rozum.

Neboj se, nepotřebuješ žádné předchozí zkušenosti s tarotem. Výklad je vytvořen tak, aby tě důkladně provedl každou pro tebe vytaženou kartou, a to velmi jasnou a srozumitelnou formou. Karty jsou jako zrcadlo tvé duše a intuice – stačí je vnímat s otevřenou myslí a srdcem a jejich poselství k tobě promluví.

Věř mi, tarot a byznys jdou ruku v ruce víc, než si myslíš. Karty ti pomůžou získat vhled do situací a lidí, se kterými pracuješ. Ukážou ti silné i slabé stránky tvých projektů, budou tě varovat před překážkami a poradí ti, jak je překonat. S tarotem budeš dělat moudřejší rozhodnutí, lépe plánovat a efektivněji komunikovat se zákazníky i partnery. Ušetříš tím spoustu času, energie i peněz, které bys jinak promarnila špatným směřováním. A hlavně – tarot ti dodá sebedůvěru a klid, aby ses mohla soustředit na to podstatné a dělat svou práci s radostí.

Chápu tvé obavy, ale věř mi, že investice do sebe a svého rozvoje je ta nejlepší možná životní cesta, jakou můžeš kráčet. Kolik peněz a příležitostí jsi už ztratila tím, že jsi se řídila jen rozumem a ignorovala svou intuici? S mým výkladem “Tarot pro podnikatelky” se naučíš spojit to nejlepší z obou světů – racionality a intuitivnosti – a dosáhnout vysněných výsledků rychleji a s menší námahou. Hodnota, kterou získáš, mnohonásobně převýší cenu výkladu. A navíc – nabízím ti nejnižší možnou cenu jen teď a jen pro omezený počet zájemkyň. Když se rozhodneš rychle, ušetříš spoustu peněz a získáš úžasný bonus v podobě akčních kroků.

Je naprosto normální cítit pochybnosti nebo nejistotu při zkoumání něčeho nového. Klidně mi napiš na info@mindsetbooster.cz, probereme tvou situaci a jak ti můžu pomoci.

Můžeš pokračovat stejně jako dosud a zbytečně tápat v nejistotě, přešlapovat na místě, plýtvat drahocenným časem a energií, stagnovat.

Nebo můžeš udělat odvážný krok vpřed a otevřít se moudrosti tarotu, která ti ukáže směr k vysněným výsledkům.

Představ si, jaké by to bylo...

Věřím v tvůj jedinečný potenciál, pojď v něj uvěřit i ty!

Přejít nahoru