kurz PŘEKONEJ SVŮJ STRACH BÝT VIDĚT

MINDSET BOOSTER

Přestaň sama sebe brzdit!

Čeká tě událost úplně mimo tvoji komfortní zónu (první webinář, živé vysílání, prezentace v práci, zkrátka cokoliv) a já moc dobře vím, jak ti teď je:

Prostě se děsíš toho, jak to dopadne

Totálně panikaříš

Máš pocit, že

To prostě nezvládneš.
Pořád nevíš dost a všichni to poznají.
Bude lepší to odložit na jindy (opět).
Někdo jiný to možná dá, ale ty nemáš stejné předpoklady (talent, odvahu, ...).
Vnější okolnosti ti nedovolí tu výzvu absolvovat.
Bude lepší to vzdát úplně... Za ty nervy to nestojí.

Pomůžu ti a všechno bude jinak

Získáš sebedůvěru a odvahu

Navedu tě, aby ses dostala ze spárů pochybností sama o sobě a ukázala, jaký potenciál v sobě máš.

Překonáš stres
i výzvy

Ukážu ti, jak s myslí jednoduše pracovat, ať už ve chvíli, kdy potřebuješ akutní podporu, nebo dlouhodobě po celý rok.

Zvládneš to, protože posílíš svůj mindset

Naučíš se s přehledem zvládat jakékoliv výzvy, ať už je před tebou cokoliv.

Ukážu ti, jak zvládnout cokoliv.

Projdi kurzem MINDSET BOOSTER, zjisti, co tě brzdí na cestě k úspěchu, změň to a ukaž konečně světu svůj potenciál!

V kurzu získáš

Tohle a ještě mnohem víc

MENTÁLNÍ ODOLNOST

Absolvováním kurzu získáš silnější a odolnější mysl, která ti umožní čelit stresovým situacím s lehkostí a klidem. Podstatně rozšíříš svou vnitřní zónu pohody, ve které si udržíš nadhled, ať se děje cokoliv.

KARIÉRNÍ BOOM

Kurz ti poskytne cenné nástroje a dovednosti, které můžeš uplatnit jak ve svém osobním životě, tak ve své práci. Zjistíš, co tě brzdí v rozletu, a odstraníš to napořád. Takže jestli jsi na začátku a boom by pro tebe znamenal kariérní rozjezd: Hurá, konečně! No není to snad boom?!:)

SEBEVĚDOMÍ NA MAXIMUM

Díky MINDSET BOOSTERU získáš novou úroveň sebevědomí a sebejistoty, budeš schopná se otevřít novým příležitostem a dosáhnout svých cílů s jistotou a elánem. Začneš si život užívat, protože přestaneš vidět překážky a začneš vidět příležitosti.

KRUH ŽEN PLNÝ PODPORY A POCHOPENÍ

V rámci kurzu se ve facebookové skupině setkáš s dalšími úžasnými ženami, které sdílí podobné cíle a zájmy. Vytvoříte si nová přátelství a vzájemně se podpoříte ve svém růstu.
Těš se!

Jak by ses cítila,
kdyby tě vůbec nic nebrzdilo
v cestě za tvým naplněním?

Pomůžu ti se osvobodit.​

Kdo jsem?

Jsem Adéla Vejvodová.

Přináším inspiraci a řešení ženám, které touží posunout své hranice, ale nedaří se jim čelit výzvám tak, jak by si přály.

Zajímá tě, jak vzniknul MINDSET BOOSTER?

Jako dítě jsem vyrůstala v prostředí, kde nebylo příliš místo pro chyby. A ačkoliv mi vnější tlak na výkon přinesl i nějaké úspěchy, vytvořil ve mně silný strach z veřejného vystoupení a sebeprezentace. Stálo mě hodně úsilí najít svůj vlastní hlas a rovnováhu.

Vždy jsem byla extrovertní a komunikativní ve společnosti, ale když přišlo na formální prezentace nebo veřejné projevy, úplně jsem ztuhla. Utíkala jsem z výzev, které mi mohly přinést úžasné příležitosti. 

Nakonec jsem si řekla “A dost!”

Začala jsem na sobě pracovat, přestala jsem klást důraz na výsledek, ale vážila jsem si každého malého krůčku na své cestě. Trvalo to dlouho, ale začaly přicházet výsledky. 

Dnes už přesně vím, co dělat. A v nepříjemných situacích zachovávám naprostý klid.

Strachu tohoto typu totiž nemá cenu ustupovat, protože nás brzdí úplně zbytečně. Příště se zase objeví nebo se dokonce rozšíří i do jiných oblastí

Ale má to řešení. Můžeš se s ním naučit pracovat stejně jako jsem se to naučila já. 

Vytvořila metodu, která funguje a pomůže i tobě. Nejen, že dnes výzvy zvládám v klidu, ale dokonce je s radostí vítám. A chci, abys to měla taky tak.

Nazývám to MINDSET BOOSTER a naučím tě, jak z výzev udělat zábavu!

Pracovala jsem na sobě opravdu hodně a učila se od nejlepších

Absolvovala jsem desítky kvalitních seberozvojových kurzů, českých i zahraničních, sama jsem získala dva lektorské certifikáty přímo od amerického neuropsychologa Dr. Kurta Eberta, neustále a ráda se vzdělávám

Právě díky mé touze objevovat nové zdroje informací a nejaktuálnější možnosti rozvoje lidského potenciálu jsem vytvořila syntézu všeho, co jsem sama vyzkoušela a ověřila, že skutečně rychle a účinně funguje: MINDSET BOOSTER

Pojď a vyzkoušej ho sama

3 KROKY K ÚSPĚCHU

Stačí jen 3 kroky a staneš se tvůrkyní vlastního úspěchu a životního štěstí. Získej tu správnou motivaci a jasný plán hned teď!

01

Přihlas se do kurzu

V prvním kroku se naučíš identifikovat a transformovat negativní myšlenkové vzorce, které tě brzdí a omezují. Odstraníme společně překážky a postavíme pevné základy pro tvůj úspěch.

02

Nauč se překonat všechny výzvy

Druhý krok je zaměřen na dosycení emocí, které ti chybí, tím se přestaneš soustředit na věci, které ti jen berou energii a vytvoříš si prostor na rozvinutí toho, v čem se cítíš silná a v čem vynikáš

03

Vystup z davu a žij svůj zasloužený úspěch

Ve třetím kroku získáš klíčové dovednosti pro zlepšení svého sebevědomí a sebedůvěry. Naučím tě, jak získat odvahu vystoupit z davu, být vidět a přitahovat úspěch, který si zasloužíš!

RECENZE KURZU

MUSÍM ŘÍCT, ŽE JSEM NADŠENÁ!

Měla jsem skvělou příležitost projít si kurzem od Adél - Mindset booster.

A musím říct, že jsem nadšená!

Asi nejvíce se mi líbila vizualizace úspěchu. Adély klidný hlas mě dokonale naladil a zklidnil!

Líbí se mi, jak propojila teoretické info s praktickými kroky, takže až nastane den D - spolu s vizualizací, plakátem a kartami - vím hned, jak se naladit na sebe a nenechat se strhnout strachem a nervozitou.

A oceňuji i velký e-book, kde pracuje přímo s našimi myšlenkami, sabotéry, seberozvojem, emočními bloky, abychom dokázaly ještě více náš mindset posunout.

Pokud potřebuješ pracovat na svém mindsetu a pokud potřebuješ mít kotvu na své důležité dny -

TOTO JE TA PRAVÁ KOTVA!

Veronika Ščegolev

CO PŘESNĚ KURZ OBSAHUJE?

Co všechno získáš ihned?

MINDSET BOOSTER KURZ OBSAHUJE

6 RŮZNÝCH TYPŮ MATERIÁLŮ + bonus

MINDSET BOOSTER DEN D PLAKÁT + PRACOVNÍ LISTY:

Mám pro tebe připravený plakát s nejdůležitějšími kroky k tomu zvládnout s přehledem den D, takže budeš mít všechny potřebné informace přehledně k vytištění a vystavení, aby sis to mohla v den D průběžně procházet. Navíc ti poskytnu pracovní listy, kde si můžeš zaznamenat vlastní poznámky a myšlenky, které nejvíce pomohou v den D právě tobě.

MINDSET BOOSTER AFIRMAČNÍ KARTY:

Budeš mít k dispozici 30 karet s afirmacemi, které ti pomohou podpořit mindset. A navíc získáš 5 volných karet, kam si můžeš doplnit své vlastní afirmace podle toho, co teď nejvíc potřebuješ slyšet. Tyto karty ti budou sloužit jako každodenní podpora, ale i dlouhodobá inspirace. A samozřejmě si je můžeš vytisknout.

MINDSET BOOSTER VIZUALIZACE:

Užiješ si speciální vizualizaci, která tě provede cestou k úspěchu. Zklidní tvou mysl, posílí tvojí motivaci a pomůže ti zaměřit se na tvé cíle.

MINDSET BOOSTER E-BOOK 365:

S tímto obsáhlejším e-bookem budeš moci pracovat na svém mindsetu klidně každý den po celý rok. Obsahuje veškeré informace, které potřebuješ začít praktikovat k vyladění své mysli na to, abys ve výzvách začala vidět příležitosti. A co je nejlepší, můžeš se k němu průběžně vracet, kdykoliv budeš mít chuť posunout se dál.

MINDSET BOOSTER TECHNIKU KAPÁTKA

Tato technika je jednoduchá a pomůže ti se uklidnit v jakékoliv situaci a velmi rychle ji emocionálně zpracovat tak, aby ti nic nebránilo jí s přehledem absolvovat. Můžeš ji ale používat i v běžném životě, kdykoliv tě něco vyvede z rovnováhy.

PODPORU VE SKUPINĚ:

Ve skupině na Facebooku MINDSET BOOSTER VIP budeš mít po dobu jednoho měsíce od zakoupení kurzu možnost položit mi jakékoliv dotazy, které tě v souvislosti s tématy kurzu napadnou, osobně ti na ně odpovím. 

A co víc, minimálně po zbytek roku tě čeká spousta podpory a energie od dalších žen ve skupině, které řeší stejné výzvy a cíle jako ty. Tato komunita ti pomůže udržet i v dalších měsících správný směr a poskytne ti cennou podporu na tvé osobní i profesní cestě k úspěchu.

bonus: DESATERO ÚSPĚCHU

Možná už ho máš, možná ne, každopádně se ti bude určitě hodit, když se do něj před jakoukoliv výzvou podíváš! Budeš ho mít přehledně vložený přímo v členské sekci společně s dalšími materiály z kurzu. Hurá!

MINDSET BOOSTER je self-study kurz​

Jaké jsou výhody self-study kurzu?

Využij toho, že

Kurz MINDSET BOOSTER je stále ještě za zaváděcí cenu

MINDSET BOOSTER

ONLINE SELF-STUDY KURZ S PODPOROU VE SKUPINĚ

2990
ROČNÍ PŘÍSTUP KE VŠEM MATERIÁLŮM (zaváděcí cena, poté 4.490 Kč)
  • MINDSET BOOSTER DEN D PLAKÁT + PRACOVNÍ LISTY
  • MINDSET BOOSTER VIZUALIZACE ÚSPĚCHU
  • MINDSET BOOSTER AFIRMAČNÍ KARTY
  • MINDSET BOOSTER TECHNIKA KAPÁTKA
  • MINDSET BOOSTER 365 - velký e-book
  • podpora ve facebookové skupině MINDSET BOOSTER VIP

A aby sis odnesla maximum...

Zaměřila jsem se na různé způsoby učení a vstřebávání obsahu, abych ti pomohla si rychle osvojit všechny nové informace. 

Kromě klasického čtení využiješ:

  • Audio vizualizaci úspěchu a účinnou techniky “kapátka”, které tě podpoří na tvé cestě.
  • A pokud si věci nejlépe pamatuješ, když si je zapíšeš, využij ruční psaní při vyplňování vytištěných pracovních listů, které ti umožní zaznamenat tvá cvičení.
  • Pro ty, které se nejlépe učí vizuálně, mám připravený plakát DEN D spolu s pracovními listy, které ti pomohou lépe si vizualizovat tvůj úspěšný den výzvy.

Prostě z kurzu získáš maximum!

Časté otázky​

Možná si je kladeš taky…

Jak dlouho mi zůstane přístup ke kurzu?

Přístup máš na celý rok! Vracej se kdykoliv, opakuj si, co potřebuješ, zaměř se na to, co nejvíc pomůže právě tobě. 12 měsíců je spousta času. 

Je kurz s živou podporou?

Kurz je self-study, coz má mnoho výhod oproti kurzu s podporou, kde musíš čekat i několik měsíců na spuštění kurzu, musíš být v přesný čas na společném setkání (online nebo offline), jet rychlostí, která ti nevyhovuje, nebo řešit témata, která máš už třeba dávno zpracovaná.

Tady máš okamžitý přístup, jedeš si svým tempem a vybíráš témata podle svých preferencí

Ale neboj, nejsi v tom sama, celý měsíc od zakoupení kurzu máš mou podporu v uzavřené a bezpečné facebookové skupině MINDSET BOOSTER VIP, kde se mě můžeš na cokoliv, co se kurzu týká, zeptat. A po zbytek tvého ročního přístupu ke kurzu můžeš nadále ve skupině komunikovat a sdílet jakékoliv své posuny s ostatními ženami, uvidíš, že to má smysl.

Nebudu se nudit?

Nuda se nekoná! MINDSET BOOSTER KURZ je interaktivní kurz plný pracovních listů, které tě inspirují k tvorbě osobních prozření a užitečných poznámek.

Rozvíjej své kreativní myšlení, ponoř se sama do sebe, hledej své převratné AHA momenty.
Tvoje cesta k úspěchu bude cokoliv, jen ne nudná!

Nemám moc času/potřebuju pomoc hned!

Žádný problém! Kurz jsem navrhla tak, aby ti čas šetřil, ne ti ho bral. Existují 2 možnosti, jak kurzem procházet.

Můžeš ho zvládnout velmi rychle, když pojedeš akutní linii kurzu na okamžitou pomoc, kam patří MINDSET BOOSTER DEN D, VIZUALIZACE, AFIRMAČNÍ KARTY A TECHNIKA KAPÁTKA.

Nebo si ho můžeš vychutnat klidným tempem a jít skutečně do hloubky s přidáním MINDSET BOOSTER 365 v celoroční linii kurzu.

Vyber si, jakou pomoc teď nejvíc potřebuješ. A snadno ji během roku střídej.

Kurz mi připadá drahý

Cena kurzu je naopak opravdu atraktivní, budeš překvapená, kolik obsahu získáš!

Nejen, že se díky kurzu opravdu hodně posuneš vpřed, ale oceníš určitě i krásné vizuály, kvalitní audio nahrávku a nezapomenutelné zážitky, rady a hodnotnou inspiraci ve skupině. 

Cena kurzu je zaváděcí a dočasná, brzy bude minimálně 3x vyšší. Tak neváhej a využij této skvělé nabídky.

Stojí to za to, uvidíš.

Málem bych zapomněla!

Všechny materiály získáš včetně budoucích aktualizací. Takže pokud se během roku rozhodnu nějakou část vylepšit nebo rozšířit, budeš ji mít aktualizovanou tady v členské sekci i ty.
Tak co ty na to?

Můžeš zůstat, kde jsi.

A čekat, až tě zase pohltí obavy a strachy.

Nebo se rozhodni a změň svůj život

Čím dřív začneš, tím dřív uspěješ.

Přejít nahoru