produkt Adély Vejvodové

MINDSET BOOSTER
tarot

Toto je tvá karta

Obdržíš totiž soubory pro domácí tisk, ale pokud to nabídka obsahuje, i varianty pro profesionální tisk v copycentru.

Gratulace! Tarotovou kartou, která nakopne tvé podnikání, je Velekněžka!

Význam karty: Velekněžka představuje intuici, moudrost a vnitřní poznání. Jako podnikatelka s touto kartou máš jedinečnou schopnost naslouchat svému vnitřnímu hlasu a důvěřovat své intuici. Velekněžka také symbolizuje tajemství a hluboké porozumění chodu světa, což ti umožňuje pronikat do podstaty věcí a nacházet skrytá řešení.

Tvá podnikatelská rozhodnutí stojí na hluboké vnitřní moudrosti, což ti umožňuje efektivně reagovat na vnější výzvy a příležitosti. Tvůj podnikatelský styl je introspektivní a intuitivní, což ti umožňuje zůstávat konstantně v souladu sama se sebou, i když děláš něco tak proměnlivého a často stresujícího jako je podnikání. Jsi schopná zůstat klidná a vyrovnaná i v náročných situacích, což ti umožňuje efektivně řešit problémy a činit správná rozhodnutí.


Benefity pro podnikání:

• Uč se naslouchat intuici a víc a víc jí rozumět: Čím víc budeš využívat svou vnitřní moudrost, tím lépe se ti bude v podnikání dařit.

• Hloubka: Umíš pronikat do podstaty věcí a nacházet skrytá řešení.

• Zachováváš klid: Tvůj klidný a trpělivý přístup ti pomáhá efektivně řešit problémy.

• Respektuješ cykly: Tvůj přístup k podnikání je založen na respektu k přírodním (a svým vlastním) cyklům a rytmům, jsi energeticky stabilní.

• Nacházíš inovativní řešení: Tvoje schopnost pracovat s intuicí ti umožňuje nalézat neotřelá a nekonvenční řešení.

Výzvy:

• Prokrastinuješ: Tvůj sklon k introspekci může někdy bránit rychlé akci.

• Uzavíráš se: Můžeš mít tendenci držet své myšlenky a pocity v sobě, čímž ochuzuješ své klienty o možnost si s tebou vytvořit pevnější pouto.

• Máš problémy s delegováním: Někdy může být těžké důvěřovat ostatním a delegovat úkoly, protože víš, že nikdo to nevnímá, nevidí a necítí stejně jako ty. Bojíš se, že tím pásem to ani nedokáže převést do reality tak, jak by sis představovala.

• Hledáš rovnováhu: Neustálá potřeba hledat rovnováhu mezi tvým bohatým vnitřním světem a “přízemními” požadavky vnějšího světa může být náročná.

• Reaguješ pomalu na novinky: Pravděpodobně nejsi úplně typ podnikatelky, která by byla okouzlena všemi novinkami a možnostmi současnosti, tím se ale trochu limituješ.


Akční kroky:

• Rozvíjej intuici: Soustřeď se na své intuitivní a introspektivní schopnosti, neustále je rozvíjej, protože to je tvůj největší podnikatelský dar.

• Své myšlenky dávej do slov: Pracuj na zlepšení komunikace s týmem/spolupracovníky/ klienty.

• Dopřej si čas na odpočinek: Pravidelně dočerpávej energii, kterou snadno ztrácíš v kontaktu s nudnou a pragmatickou realitou.

• Plánuj dopředu: Vytvářej si jasné plány a strategie pro dlouhodobý růst. Kde chceš být za 15 let? A co pro to uděláš právě dnes za jeden konkrétní krok?

• Buď otevřená novinkám: Jedna novinka týdně (nový nástroj, nová technologie) a udržíš krok s konkurencí.


Líbil se ti test? Chceš posunout tvé podnikání? Objednej si aktuální podnikatelskou kartu týdne ( https://form.simpleshop.cz/ODQQP/buy/) nebo osobní výklad na konkrétní podnikatelské otázky ( https://www.mindsetbooster.cz/tvuj-osobni-vyklad-karet/)!


Děkuji ti za účast v kvízu! Doufám, že ti tvá tarotová karta poskytne inspiraci a vedení na tvé podnikatelské cestě. Nezapomeň mě sledovat na sociálních sítích Facebook ( https://www.facebook.com/mindsetbooster.cz/)  a Instagram ( https://www.instagram.com/mindset_booster_tarot/), kde najdeš další tarotové tipy&triky pro podnikání a další inspirativní obsah.

 

Těším se na naši budoucí společnou cestu!


Gratuluju!

Rozhodla ses změnit svůj život

Přejít nahoru