produkt Adély Vejvodové

MINDSET BOOSTER
tarot

Toto je tvá karta

Obdržíš totiž soubory pro domácí tisk, ale pokud to nabídka obsahuje, i varianty pro profesionální tisk v copycentru.

Gratulace! Tarotovou kartou, která nakopne tvé podnikání, je Mág!

Význam karty: Mág představuje vůli a obrovské nadání přetavit představy do reality. Jako podnikatelka s touto kartou máš jedinečnou schopnost dosahovat svých cílů díky svým vrozeným schopnostem, které jsou mnohem širší než má většina lidí okolo. Záleží na tom, jak moc je dokážeš odhalit a jak moc si je dovolíš využívat. Mág symbolizuje ohromnou kreativitu a schopnost vidět věci úplně jinak, z jiného úhlu, víc do hloubky, což znamená, že dokážeš přinášet neotřelé a originální nápady, které mohou tvé podnikání skokově vystřelit do výšky.

Mág je mistr, který využívá všechny čtyři elementy – oheň, vodu, vzduch a zemi – aby vytvořil něco nového. To znamená, že máš schopnost kombinovat různé zdroje a dovednosti, aby ses dostala k úspěchu. Tvůj podnikatelský úspěch je výsledkem tvé schopnosti nejen tvořit a plánovat, ale také realizovat tvé plány. Jsi schopná rychle se přizpůsobit změnám a využít příležitosti, které se ti z minuty na minutu naskytnou. 

 

Benefity pro podnikání:

• Přinášíš kreativní proud: Máš schopnost přicházet s něčím neotřele a pozitivně “šokujícím.

• Realizuješ své plány: Dokážeš přetavit své myšlenky a plány do reality díky své vůli a dovednostem, což je pro podnikání dokonalá kombinace.

• Efektivně komunikuješ: Tvůj talent pro komunikaci ti pomáhá efektivně prezentovat tvé nápady a získávat pro ně širší podporu.

• Přizpůsobuješ se: Jsi schopná se přizpůsobit změnám a kreativně využít nečekané příležitosti dříve než kdokoliv jiný.

• Důvěřuješ si: Tvoje sebedůvěra s časem a zkušenostmi velmi vyroste, to ti umožní překonat jakékoliv překážky a být skutečně úspěšná.

 

 

Výzvy:

• Soustředění: Tvoje multipotencialita nebo sklon k multitaskingu může vést k roztříštěnosti a nedotahování věcí úplně dokonce. Schválně, kolik máš teď rozdělaných projektů?

• Perfekcionismus: Můžeš chtít mít všechny části (každého) projektu dokonalé, což je brzda směrem k úspěchu.

• Máš problémy s delegováním: Nechce se ti delegovat úkoly, protože (třeba i správně) tušíš, že je uděláš lépe než většina lidí. Jestli chceš růst, dej šanci ostatním, třeba tě velmi mile překvapí.

• Hledáš rovnováhu: Není vždycky dobře svou pozornost směřovat rovnoměrně, někdy je prostě správně zaměřit nějaký čas fokus jen na jednu konkrétní věc.

• Riziko vyhoření: Ano, může za to to, že jsi dobrá v mnoha věcech, což je dar i něco, co je dobré si hlídat.

 

 

Akční kroky:

• Rozvíjej své silné stránky postupně: Soustřeď se na jednu prioritu dne, jedno téma, jeden projekt.

• Deleguj úkoly: Pokud chceš rychlý posun vpřed, uvěř, že někdo jiný zvládne věci (skoro) stejně dobře jako ty, deleguj je a zaobírej se naplno jen svou zónou génia.

• Dopřej si čas na odpočinek: Protože zrovna tobě se bude nejlépe tvořit cokoliv výjimečného, když se v myšlenkách na chvilku úplně ztišíš.

• Plánuj a strategicky přemýšlej: Místo více menších projektů si promysli ten nehlavnější, který ti přinese dlouhodobý růst.

• Buď otevřená změnám: A pro tebe to jsou spíš než vnější změny, změny vnitřní. Poslouchej svou intuici a nauč se rozumět tomu, co ti říká. To tě dovede tam, kde budeš nejlépe a nejsnáze prosperovat.

 

Líbil se ti test? Chceš posunout tvé podnikání? Objednej si aktuální podnikatelskou kartu týdne ( https://form.simpleshop.cz/ODQQP/buy/)nebo osobní výklad na konkrétní podnikatelské otázky ( https://www.mindsetbooster.cz/tvuj-osobni-vyklad-karet/)!

 

Děkuji ti za účast v kvízu! Doufám, že ti tvá tarotová karta poskytne inspiraci a vedení na tvé podnikatelské cestě. Nezapomeň mě sledovat na sociálních sítích Facebook ( https://www.facebook.com/mindsetbooster.cz/)  a Instagram ( https://www.instagram.com/mindset_booster_tarot/), kde najdeš další tarotové tipy&triky pro podnikání a další inspirativní obsah.

 

Těším se na naši budoucí společnou cestu!

Gratuluju!

Rozhodla ses změnit svůj život

Přejít nahoru